“Jūsų valymo mašina gera tiek, kiek geras Jūsų naudojamas šepetys...“ …”

Šepečiai, sukurti taip, kad pagerintų Jūsų valymo mašinos eksploatacines savybes

Optimalus mašinos veikimas yra pagrindinis Jūsų konkurencingumą užtikrinantis veiksnys. Projektuojame ir gaminame parengtus naudoti pramoninius šepečius, atitinkančius konkrečius Jūsų poreikius. Pirmaujanti pramoninių šepečių gamintoja „TecSolum“ kviečia Jus susipažinti su jos gaminiais.

OEM šepečių gamybos paslaugos

„TecSolum“ siūlo ne tik kataloge esančius šepečius, bet ir pagal Jūsų specifikacijas pagamintas specialias šepečių versijas (OEM). Priklausomai nuo konkrečios valymo mašinos, galime pagaminti konkrečias šepečių sistemos modifikacijas ir kitus pakeitimus, kurie atitiktų Jūsų lūkesčius.

Nuolat kintanti rinka ir pritaikyti sprendimai

Žinoma, rinka niekada nenustoja vystytis. Gaminių plėtros ir technologijų padalinys visuomet informuoja mus apie nuolat besikeičiančios rinkos poreikius. Vietoje dirbantys konsultantai ekspertai bei technologiškai pažangūs gamybos įrenginiai leidžia greitai ir neviršyjant numatyto biudžeto sukurti ir pristatyti pagal užsakymą gaminamus šepečius, kurie atitiktų tikslius Jūsų reikalavimus. Šiuo atžvilgiu svarbus vaidmuo tenka bendradarbiavimui su mūsų aukštos kvalifikacijos tyrimų ir plėtros darbuotojais. Jokio vargo, jokių vėlavimų.

Kas jau pasitikėjo mumis? Garsūs prekės ženklai pasitiki mūsų darbo kokybe

Kalbame apie paprastą taisyklę: „Parodyk, kam dirbi, ir aš pasakysiu, kas esi“. „TecSolum“ yra partneris, kuriuo mūsų klientai gali pasitikėti 100 %. Mes, savo ruožtu, labai didžiuojamės klientais, kuriems dirbame. Atliekame savo darbą tiekdami kokybiškus gaminius.

Esame verslas, daugiau nei 10 metų tiekiantis pramoninius šepečius pačioms įvairiausioms rinkoms. Mūsų tikslas – aprūpinti tiekėjus visuomet laiku pristatomais, geriausios kokybės, ilgai tarnaujančiais šepečiais.

Suinteresuotas pirkti mūsų produktų? Susisiekite su mumis šiandien - mūsų specialistai yra čia, kad padėtų jums. Prašome susisiekti su mūsų ekspertas Mrs. Rimante Samulioniena Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37 065 613 490