Uždaroji akcinė bendrovė „Pramoniniai šepečiai“, kaip „TecSolum“ dukterinė įmonė buvo įkurta 2010 metais. „TecSolum“ yra tarptautinė B2B įmonė, gaminanti įvairios dangos valymo šepečius kelių, šaligatvių, pakilimo – nusileidimo takų ir kitoms dangoms. Ši kompanija yra įsikūrusi Lenkijoje Legnicos laisvojoje ekonominėje zonoje, mažame Komorniki miestelyje, esančiame netoli Vroclovo.

Pagrindiniai Mūsų klientai yra valstybinio ir privataus sektoriaus įmonės, mašinų bei mechanizmų gamintojai ir pardavėjai. „TecSolum“ klientai – įmonės veikiančios daugumoje Europos šalių: Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Švedijoje, Rytų Europoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Ši įmonė nuolat stiprina savo komercines pajėgas, užimdama naujas rinkas Europos Sąjungos šalyse, Vidurio, bei Tolimuosiuose Rytuose.

TecSolum“ – tai žodžių TEC, rodančio mūsų šiuolaikines ir pažangias gamybos technologijas, ir SOLUM, reiškiančio stiprų pagrindą (išvertus iš lotynų kalbos) kombinacija. Šis pagrindas yra sudarytas iš patirties, įgautos daug metų dirbant šiame verslo sektoriuje. Įmonė didžiuojasi turėdama šiuolaikiškų gamybos mašinų parką, patyrusius operatorius, inžinierius, vadybininkus, bei kitą puikų personalą. Būtent tai ir padeda užtikrinti geriausią kokybę, atitinkančią klientų reikalavimus.