TecSolum ŠEPEČIAI ORO UOSTAMS

INOVACIJOS – SAUGUMUI
Efektyvi oro uosto kilimo ir leidimosi takų priežiūra svarbi ne vien estetiniais, bet labiausiai – keleivių saugumo sumetimais. Mūsų šepečiai oro uostams sukurti taip, kad įgyvendintų pažangiausius valymo sprendimus ir taip prisidėtų prie didesnio saugumo. Kasetiniai oro uostų šepečiai sėkmingai dirba net sunkiausiomis sąlygomis, efektyviai šalindami sniegą ir ledą nuo kilimo ir leidimosi takų.

Mūsų gaminiai

Šepečių sistemos, tinkančios daugumai rinkoje esančių kilimo ir leidimosi takų valymo mašinų tipų.

Siūlome oro uostams skirtus kasetinius šepečius su plastikiniais ir aliuminio profiliais, užpildytus gofruota viela arba PP (polipropilenu) ir suderinamus su „ØVERAASEN“, „Schmidt“, „Vammas“, „Fresia“, „Bucher Schörling“, „Zaugg“ ir „JetBroom-Boschung“ gaminamų mašinų ašių sistemomis. Tai labai svarbu, kadangi mūsų šepečiai tinka daugumai ašių sistemų tipų ir yra lengvai montuojami.

Galbūt norėsite apsilankyti „Šepečiai oro uostams“ gaminių skyriuje ir sužinoti daugiau informacijos apie tai, kaip mūsų gaminiai gali prisidėti prie efektyvios Jūsų oro uosto kilimo ir leidimosi takų priežiūros.

Mūsų pažadas priežiūros komandai žiemą

 • Aukščiausia kokybė

  Įmonė dirba pagal ISO standartus. 2011 metais joje sėkmingai įvykdytas didžiausios Skandinavijos šalių įmonės „Avinor“, valdančios oro uostus, auditas, ir įmonė tapo „Avinor“ tiekėja.

  „TecSolum“ taiko naujausias gamybos technologijas, kurios apsaugo šepečius nuo atskirų šiaudelių pametimo. Mūsų unikalios technologijos pagrindas – viela užpildytos taurelės, kuriuose kiekvieną vielos kuokštą laiko specialiai suprojektuotas spaustukas, bei specialios konstrukcijos įtvirtinimas, eksploatavimo metu laikantis fiksavimo strypą nejudančioje padėtyje. Taip šepečiai apsaugomi nuo mechaninių vibracijų, o tai savo ruožtu ilgina mūsų gaminių eksploatavimo trukmę. „TecSolum“ ekspertai suprojektavo pirmąją pasaulyje naujovišką taurelių konstrukciją, apsaugančią gofruotą vielą nuo lūžių.
 • Pristatymas laiku
  Mums svarbus kiekvienas užsakymas, kadangi žinome, koks jis svarbus Jums. Dirbame be poilsio, kad užtikrintume sklandų Jūsų užsakymo pristatymą. Dėl mūsų gamybos planavimo procesų ir modernaus paskirstymo centro garantuojame pristatymus laiku. Klientų patogumui, „TecSolum“ bendradarbiauja su tokiomis seniai įsteigtomis ir patikimomis logistikos įmonėmis kaip „DHL“ ir „UPS“.

 • Visas gaminių asortimentas, tiekimo užtikrinimas
  Siūlome didelę ir ekonomiškai efektyvią pažangiausių valymo sprendimų įvairovę. Mūsų gaminių asortimentas apima gaminius pradedant kilimo ir leidimosi takų valymo mašinoms skirtais šepečiais, pavyzdžiui, aliuminio ir plastiko kasetinių korpusų sistemomis, užpildytomis PP arba gofruota viela (nuo 0,45 mm), baigiant kuokštiniais žiedais. Galimi sprendimai pagal susitarimą.

 • Aukščiausios klasės aptarnavimas
  Esame versle daugiau nei 10 metų ir atsidavę tam, kad būtų viršyti mūsų klientų lūkesčiai. Susvetimėjusiame pasaulyje siūlome asmeninį santykį, derindami savo paslaugas prie Jūsų poreikių.

Mūsų partneriai: kas jau pasitikėjo mumis? Gera žinoti, kad nesate pirmieji!

Sėkmingas mūsų vertinimas grindžiamas klientų ir partnerių pripažinimu. Didžiuojamės, kad mūsų šepečiai oro uostams dirba daugelio oro uostų (įskaitant karinius) kilimo ir leidimosi takuose Danijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Belgijoje, Lenkijoje, Ukrainoje ir Lietuvoje. Toliau pateikiame tik keletą „TecSolum“ klientų, kurie nusprendė įdiegti mūsų sprendimus savo kasdieniame darbe.


Suinteresuotas pirkti mūsų produktų? Susisiekite su mumis šiandien - mūsų specialistai yra čia, kad padėtų jums. Prašome susisiekti su mūsų ekspertas Mrs. Rimante Samulioniena Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37 065 613 490