FAQ

Štai keletas dažniausiai užduodamų klausimų, kurie, mes tikimės, padės Jums priimti teisingą sprendimą. Jei nerandate savo klausimą žemiau, prašome kreiptis į mūsų biurą: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Mes pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Mes galime pagaminti BET KOKIĄ pramoninių šepečių rūšį Europos, bei kitose šalyse pagamintai gatvių, kelių, aikščių, šaligatvių, pakilimo – nusileidimo takų valymo įrangai. Jei reikia nestandartinių gaminių, pateikus būtiną specifikaciją, mes galime pagaminti šepečius, kurie tiksliai atitiks Jūsų poreikį.

Sudėtinga apibrėžti tikslų laikotarpį.. Jis priklauso nuo vartojimo intensyvumo ir deramos šepečių priežiūros. Mes galime garantuoti medžiagų kokybę, naudojamą gamybos procese, taip pat galutinio produkto aukščiausią kokybę.
Žinoma, mes galime pagaminti žiedo šepečius, kurie turi poliamido ar polipropileno siūlą.
Tai nėra problema, jei pateikiama tiksli specifikacija.
Jei iškilo problema ar bet kokia abejonė dėl produkto kokybės, prašome mus informuoti. Išnagrinėję problemą, pasiūlysime priimtinausią jos sprendimą.
„TecSolum“ yra suteiktas prestižinis ISO 9001:2000 sertifikatas, duodamas kompanijoms, nuolat užtikrinančioms kokybę gamybos procesuose ir produktuose.
Tai priklauso nuo Jūsų poreikių ir pasirinkto produktų tiekimo būdo. Mes galime organizuoti reguliarius pristatymus pagal Jūsų poreikį, pavyzdžiui kas mėnesį, tai užtikrins nepertraukiamą Jūsų darbą. Jei Jūs užsakysite produktus ne iš sandėlio programos, Jums gali tekti palaukti šiek tiek ilgiau. Sužinoti visas detales galite susisiekę su mumis.
Taip, tai gali padėti Jums sutaupyti papildomas transportavimo išlaidas. Jei nerandate Jums aktualių klausimų, prašome susisiekti su UAB „Pramoniniai šepečiai“ atstovais ir Jums bus atsakyta į visus Jums rūpimus klausimus.